Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
 Pomoc,  Poczta
  Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
Wyszukiwarka
Rational w mediach społecznościowych
Firma : Rational
Adres : 02-690 Warszawa
Bokserska 66

tel. 22 864 93 26
fax. 22 864 93 28
: info@rational-online.pl
: www.rational-online.pl
Branża : urządzenia
Typ produktu : piece
Opis :

Firma RATIONAL w bardzo krótkim czasie pobiła dwa rekordy w mediach społecznościowych.

Ponad 50 000 fanów na Facebooku i 4000 followersów na Twitterze wykorzystuje kanały internetowe specjalisty w zakresie urządzeń kulinarnych. Każdy w przeciągu może uzyskać wskazówki dotyczące pracy w profesjonalnej kuchni.

Jeżeli klient potrzebuje pomocy, uzyskuje ją zawsze, zanim miną 24 godziny - do tego w ojczystym języku. W zeszłym roku jedynie za pośrednictwem Facebooka i Twittera firma RATIONAL odpowiedziała na 500 pytań. Wątpliwości klientów dotyczą różnych spraw, ale przeważnie dotyczą one pracy w profesjonalnej kuchni. Jednak obowiązkowym mottem firmy RATIONAL jest: Nie ma 'nie da się'.

Jedna z firm zajmujących się badaniami rynku stwierdziła w zeszłym roku, że mało które przedsiębiorstwo ma tylu zachwyconych klientów, co RATIONAL. Da się to zauważyć także w mediach społecznościowych. Co tydzień do 1,6 milionów osób czyta na świecie facebookowe posty lidera technologicznego i rynkowego. Na Twitterze jest do 200 000 czytelników jednego komunikatu. Tak było na przykład ostatnio w przypadku tweeta dotyczącego pewnego deseru.

Gdybyśmy zapytali firmę RATIONAL, przepis na sukces jest prosty: codziennie należy się zastanawiać, w jaki sposób można ciągle od nowa wywierać wrażenie na klientach, co może im przynieść korzyść albo sprawić radość.

I tak na przykład, za pośrednictwem Facebooka z firmą skontaktowała się pewna klientka z Ekwadoru. Jechała na pokaz RATIONAL CookingLive i zapomniała z domu adresu, pod który powinna dotrzeć. RATIONAL błyskawicznie ustalił adres z Niemiec i w ciągu kilku minut przekazał go klientce.

Szczególnie aktywni są na Facebooku fani niemieccy. W niemieckim rankingu B2B, uwzględniającym interakcję z własną stroną na podstawie ilości fanów, RATIONAL regularnie trafia do czołowej dziesiątki – razem z takimi firmami jak BASF, Bayer czy Krones. RATIONAL mieści się w pierwszej dziesiątce także w porównaniu z niemieckimi firmami, notowanymi na MDAX.

Zasięg i tempo działania mediów społecznościowych przynoszą firmie RATIONAL ogromne korzyści. Firma traktuje media internetowe jako platformy, na których każdy może się wypowiadać. Uważa je za wspaniałą możliwość bycia bardzo blisko każdego klienta na całym świecie. Niedawno pewien kucharz z Australii nawiązał za pośrednictwem Twittera kontakt w związku z problemem technicznym – gdy w Niemczech była noc. Australijski partner serwisowy RATIONAL przeczytał wiadomość i pomógł klientowi, zanim niemieccy pracownicy firmy zdążyli rano zapoznać się z pytaniem.

Wiadomości od firmy RATIONAL mogą śledzić także osoby nie posiadające konta na Facebooku czy Twitterze. Wystarczy kliknąć na www.facebook.com lub www.twitter.com

Zobaczcie Państwo także:

Prezentację Firmy Rational

Prezentacje wybranych produktów 
KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast  O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Gastrona.pl © by CTI Media 2000


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/gastrona.pl/httpdocs/global_stuff/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 17