Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
 Pomoc,  Poczta
  Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
Wyszukiwarka
BP Polska
Adres : 31-358 Kraków
Jasnogórska 1

tel. (012) 619 12 00
fax. (012) 619 15 39
lpg@bp.pl
www.bp.pl/lpg

Branże :

urządzenia


Typy produktów
urządzenia: inne

Informacje o firmie

Firma BP rozpoczęła działalność w Polsce 17 września 1991. BP Polska specjalizuje się w zarządzaniu siecią stacji paliw oraz całodobowych sklepów na stacjach benzynowych. Powadzi także działalność w ramach działów BP Gas, BP Lubricants, BP Bitumen i BP Chemicals. Obecnie BP jest jednym z liderów wśród zagranicznych koncernów paliwowych w Polsce. W wyniku przejęcia w 2002 roku firmy Veba Oil, właściciela Arala, doszło do połaczenia sieci paliwowych BP i Aral w Europie, również w Polsce. Na rynku polskim marka BP symbolizuje wspólną sieć paliw BP i Aral. Siedzibą połączonych firm w Polsce jest Kraków. Biuro działu olejowego BP, Castrola i Arala mieści się w Warszawie.

Działy BP

BP Retail (dział stacji paliw) zarządza siecią prawie 300-stu stacji paliw i całodobowymi sklepami na terenie całego kraju. Wszystkie stacje BP w Polsce oferują tylko bezołowiowe benzyny. Na wszystkich znajduje się całodobowy sklep, na wielu jest myjnia automatyczna i ręczna. Klienci mają do dyspozycji Petit Bistro na stacjach własnych, większości stacji partnerskich posiada bar, restauracje lub dodatkowo motel. Znak firmowy BP - Helios - oznacza jakość, bezpieczeństwo i dbałość o Klienta.

BP Gas oferuje gaz płynny w butlach i zbiornikach, oraz autogaz dla stacji. Dział prowadzi działalność w Polsce od 1995 roku. Przez osiem lat działalności BP Gas zdobył pozycję jednego z głównych graczy na rynku gazu płynnego w Polsce. Oferta BP Gas jest bardzo szeroka, obejmuje zarówno hurtową jak i detaliczną sprzedaż gazu płynnego. BP Gas posiada trzy rozlewnie gazu w Polsce. Pierwsza stacja z dystrybutorem autogazu została otwarta w Zakopanem 4 września 1998. Sieć BP posiada autogaz na około 80% stacji.

BP Bitumen (dział produkcji asfaltów) prowadzi w Polsce działalność od 1996 roku. W swojej działalności koncentruje się na produkcji i sprzedaży drogowych asfaltów modyfikowanych elastomerami termoplastycznymi. BP posiada terminal bitumiczny z wytwórnią asfaltu modyfikowanego w Ścinawie (woj. dolnośląskie) ok. 15 km od Lubina. 
KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast  O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Gastrona.pl © by CTI Media 2000


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/gastrona.pl/httpdocs/global_stuff/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 17