Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
 Pomoc,  Poczta
  Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Elmak
Baziółka
Hello Coffee
Fanex
Sokołów
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
Wyszukiwarka
Owoce morza
Firma : Makro Cash & Carry
Adres : 02-183 Warszawa
al. Krakowska 61

tel. 22 500 00 00
fax. 22 500 07 51
: kontakt@makro.pl
: www.makro.pl
Branża : artykuły spożywcze
Typ produktu : ryby, owoce morza
Opis :

Nowe gatunki owoców morza w ofercie MAKRO

Oferta sieci MAKRO Cash&Carry Polska została wzbogacona o nowe gatunki owoców morza. Wysokiej jakości produkty pochodzą od najlepszych producentów z całego świata i charakteryzują się dużą różnorodnością.

Owoce morza znajdujące się w ofercie sieci dostępne sa w trzech wariantach: żywe, świeże i gotowane oraz mrożone. Homar kanadyjski oraz krab kieszeniec to propozycje MAKRO sprzedawane w formie żywej. W ofercie owoców morza świeżych i gotowanych znalazły się krewetki, kalmary, ośmiornice i ośmiorniczki, mątwa, małże, omułek śródziemnomorski, mięso z przegrzebków, przegrzebki wielkie oraz ostrygi. W dziale mrożonek można zaś nabyć krewetki, mieszankę morską, mięso z muszli św. Jakuba, omułka zielonego nowozelandzkiego, mięso małży, ośmiornice i ośmiorniczki, kalmary, szyjki rakowe, homary, langustynki oraz raki luizjańskie.

Pierwszą z nowości w ofercie owoców morza w MAKRO jest pająk morski - gatunek kraba zasiedlający wschodnie rejony Atlantyku oraz Morza Śródziemnego. Jego pancerz pokryty jest gęstymi kolcami. Wyróżnia się bardzo delikatnym mięsem i zazwyczaj gotuje się go w całości w osolonej wodzie lub w aromatycznym wywarze.

Kolejną z propozycji sieci jest ostryga pacyficzna. Ostrygi dostępne w MAKRO pochodzą z hodowli francuskich i holenderskich i dostępne są w różnych rozmiarach i opakowaniach. Ostrygę pacyficzną najczęściej jada się na surowo, jednak można ją również spotkać w postaci gotowanej, pieczonej, a nawet panierowanej. Często stanowi podstawę aromatycznego sosu ostrygowego, który nadaje charakterystyczny smak wielu potrawom.

W ofercie MAKRO znalazły się również małże okładniczki występujące na całym obszarze Morza Śródziemnego. Ich muszla jest podłużna i osiąga długość nawet 17 cm. Okładniczki można przyrządzać na grillu, gotować na parze lub smażyć na maśle z dodatkiem czosnku.

W asortymencie sieci pojawiła się również pobrzeżka pospolita pochodząca z północnego Atlantyku. Muszla ślimaka ma odcienie od szarozielonego do czarnego i ozdobiona jest koncentrycznymi paskami. We Francji często spożywana jest na surowo, może być również gotowana w osolonej wodzie lub w wywarze.

Na stoiskach rybnych w halach MAKRO w ciągłej sprzedaży jest dwadzieścia rodzajów owoców morza. Sieć współpracuje wyłącznie z dostawcami, którzy przestrzegają wysokich standardów produkcji i procedur transportu żywności.

Oferta MAKRO została wzbogacona również o nowe gatunku świeżych ryb z Atlantyku. W asortymencie sieci pojawiły się gatunki takie jak: morszczuk, witlinek, barwa, złocica, żabnica i sola. Wyjątkową pozycją jest dziki labraks. Ryby pochodzą z połowów hakowych, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Zobaczcie Państwo także:
Prezentację Firmy Makro


 
KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga InEwi Firelight Glass  O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Gastrona.pl © by CTI Media 2000


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/gastrona.pl/httpdocs/global_stuff/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 17