Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
 Pomoc,  Poczta
  Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
Firelight Glass
Hello Coffee
Gastromedia
Watersystem
Artykuły spożywcze
Robvita
Pizzola
Hello Coffee
Sokołów
Belfood
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belgium`s Best
Secpol
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
Wyszukiwarka
Voigt
Adres : 41-813 Zabrze
Jordana 90

tel. 32 272 25 73
fax. 32 272 25 73
info@voigt.pl
www.voigt.pl

Branże :

chemia i środki czystości


Typy produktów
środki myjące i czyszczące

Informacje o firmie

W 1992 roku Klaus Voigt oraz Ludmiła Jama-Voigt założyli w Polsce firmę VOIGT, opierając się na niemieckich korzeniach i tradycji firmy budowanej już od lat 50-tych XX wieku w Niemczech. Firma VOIGT była i jest nie tylko kreatorem polskiego rynku czystościowego, ale i jedną z pierwszych polskich firm produkujących profesjonalne środki utrzymania czystości.

Marka VOIGT to ponad 100 wykwalifikowanych specjalistów i gama blisko 150 różnego rodzaju produktów, oferowanych klientom zarówno w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy obecni na rynkach w Niemczech, Czechach, Rumunii, na Litwie, Łotwie i Węgrzech. Od kilkunastu lat systematycznie szkolimy i edukujemy rynek branży czystościowej w Polsce, co docenione zostało Złotym Godłem i tytułem „Najwyższa Jakość QI 2010”. Wspieramy również swoich kontrahentów rozbudowanym zapleczem technologicznym, gwarantując im kompleksowy serwis i doradztwo. Połączenie troski o wysoką jakość produktów oraz wspieranie partnerów VOIGT naszą wiedzą, doświadczeniem i doradztwem pozwoliło zdefiniować styl działalności, który najlepiej wyraża nasza misja:

„Nasz profesjonalizm, Twój komfort”

GastroLine - Preparaty dla gastronomii

Kierując się priorytetem jakim jest jakość, czystość i bezpieczeństwo w obiektach gastronomicznych, przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalną gamę preparatów do zastosowania w kuchni. Ilość preparatów oraz ich zastosowanie zostały wybrane po konsultacjach z właścicielami restauracji, szefami obiektów gastronomicznych oraz z dostawcami sprzętu gastronomicznego. Proponujemy Państwu produkty podzielone na 6 grup, w których znajdują się preparaty m.in. do mycia naczyń, usuwania przypalonego tłuszczu, mycia lad, chłodni czy dezynfekcji. Zastosowany na opakowaniach kod kolorystyczny etykiety oraz czytelny rysunek pozwalają w łatwy sposób zidentyfikować sferę zastosowania preparatu. Wraz z preparatami możemy Państwu dostarczyć systemy dozowania. Mają one wpływ na bezpieczeństwo pracy, podnoszą jakość usług i zużywają preparat w ilościach optymalnych.

HotelService - Preparaty dla hotelarstwa

Czystość i higiena pomieszczeń to priorytet dla każdego hotelu; ma to decydujący wpływ na zadowolenie gości. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy profesjonalną linię hotelservice, która odpowiada rosnącym wymaganiom związanym z zapewnieniem czystości i higieny w pomieszczeniach hotelowych, domach wczasowych i pensjonatach. Linia hotelservice obejmuje 10 najwyższej klasy produktów. Znalazły się w niej preparaty do mebli, łazienek, powierzchni szklanych i ze stali szlachetnej, także środki do usuwania plam, odświeżania powietrza oraz dezynfekcji. Wszystkie produkty zostały opracowane przez naszych specjalistów na podstawie badań we własnych laboratoriach i wieloletnich doświadczeń w dziedzinie chemii profesjonalnej. Tworząc linię hotelservice, braliśmy pod uwagę oszczędność czasu, maksymalną wydajność i ułatwienie pracy personelu. Opracowaliśmy nowatorską formułę spray & wipe, która gwarantuje błyskawiczne i efektywne zastosowanie. Wszystkie prezentowane produkty to preparaty do bezpośredniego użycia, nie wymagające rozcieńczania. Zaprojektowany przez nas kod kolorystyczny pozwala szybko i bez zastanowienia wybrać odpowiedni środek czystości do odpowiedniego obszaru. Po ich użyciu, powierzchnie i czyszczone elementy nie wymagają polerowania. Każdy z naszych preparatów został starannie przebadany i dopuszczony do sprzedaży przez Państwowy Zakład Higieny.Zobaczcie Państwo


 
KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Pizzola Robot - Coupe RATIONAL Smoker Matlix Metro Plast Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Lemonia CTK Doram Piórex Sokołów Steinberg Menos Gorbi Werner & Mertz Na Lunch Belfood M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Secpol LMS Online Sp. z o.o. Watersystem Reinex Barry Callebaut  O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Gastrona.pl © by CTI Media 2000